Intencje mszy świętych

Niedziela 12.08

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

+Helena i Stanisław Tarkowscy (od rodziny Wierzbickich)

8:00

+Teresa i Jan

10:00

+Zdzisław Gwiżdż w 4 r. śmierci (od mamy, żony i synów

z rodzinami)

11:30

W intencji Agnieszki dziękczynna w 30 r. urodzin z prośbą

o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla niej i jej rodziny

13:00

W intencji parafian

17:00

+Edward Czerwiński (od bratanicy Wiesławy z rodziną z Zasadnego)

20:00

+Edward Czerwiński (greg. 19)

Poniedziałek 13.08

ŚWIĘTO NMP KALWARYJSKIEJ

6:30

+Józef Piątek (od wnuka Damiana z dziewczyną)

7:00

+Józefa Suska (od brata Franciszka)

8:00

+Edward Czerwiński (greg. 20)

18:00

W intencji Patrycji i Roberta w 1 r. ślubu o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

18:00

+Bogusław Kłeczek w 15 r. śmierci

18:00

+Maria Fila i Mieczysław Krawiec

18:00

+Paweł Dereszowski (od ojca Antoniego)

18:00

+Krzysztof Domagała (od żony)

Wtorek 14.08

WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO

6:30

W intencji Kacpra Gajdzińskiego w 7 r. urodzin o zdrowie

i opiekę MB Różańcowej

6:30

+Włodzimierz Witkowski (od cioci Nakielskiej)

7:00

+Józef Wolan w 11 r. śmierci

8:00

+Maria Oczkowska

18:00

+Edward Czerwiński (greg. 21)

Środa

15.07

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

6:30

+Franciszka i Władysław Dudek

8:00

W intencji parafian

10:00

+Maria Ślusarczyk i Maria Dudek

11:30

+Edward Czerwiński (greg. 22)

13:00

W intencji Heleny Janickiej o zdrowie na dalsze lata (od córki i zięcia)

17:00

+Maria Dziętło (z okazji imienin)

20:00

+Zofia Stanowska w 8 r. śmierci

 


Czwartek 16.08

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Edward Czerwiński (greg. 23)

7:00

+Edward Prusak (od chrześnicy Renaty Mliczek z rodziną)

8:00

+Julia, Andrzej, Edward i Tadeusz

18:00

W 18 r. urodzin Szymona z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego

Piątek

17.08

ŚWIĘTO ŚW. JACKA

6:30

+Józefa Suska (od siostry Agnieszki z synem Zenonem)

7:00

+Edward Czerwiński (greg. 24)

8:00

+Stanisława Baran

18:00

Intencja zbiorowa

Sobota

18.08

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Stanisław Niewiadomski (od Tomasza Opalony z rodziną)

7:00

+Felicja Maksymiak (od członkiń Róży MB Fatimskiej)

8:00

+Edward Czerwiński (greg. 25)

18:00

W 50 r. ślubu Zofii i Romana Nowak dziękczynna z prośbą

o Boże błogosławieństwo

Niedziela 19.08

 20 NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

+Edward Czerwiński (greg. 26)

8:00

W intencji parafian

10:00

+Bolesław Pająk (od córki z rodzinami)

10:00

W intencji ks. Roberta i ks. Przemysława dziękczynna

11:30

+Edward Rejman w 21 r. śmierci

13:00

+Alicja Woźniak w 26 r. śmierci i +Jerzy Woźniak

17:00

+Edward Czerwiński (od brata Jana z rodziną z Zasadnego)

20:00

+Czesława Latak (od rodzin Sroków i Bonderów z Zagórza)