Intencje mszy świętych

Niedziela 15.04

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

6:30

W intencji parafian

8:00

+Zofia i Tomasz Grzywna oraz córka +Stanisława z mężem

10:00

+Józef, Józefa i córka Maria w r. śmierci

10:00

Dziękczynna w 20 r. ślubu Elżbiety i Krzysztofa z prośbą

o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

11:30

+Józef Jochymek (od syna Rafała z rodziną)

11:30

W intencji Antoniny i Mieczysława Surowiec w 50 r. ślubu, dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo

13:00

W intencji Jerzego dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i powrót do zdrowia (od żony z dziećmi)

17:00

+Krystyna Sawicka (od koleżanek Edyty, Reni i Ani)

20:00

+Adela i Franciszek Niechwiej (greg. 7)

Poniedziałek 16.04

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Józefa i Karol Gadowscy

6:30

+Zbigniew Kunert (od siostrzenicy Marzeny z mężem)

7:00

+Adela i Franciszek Niechwiej (greg. 8)

7:00

+Kazimierz Olszewski w 4 r. śmierci

8:00

Rez.

18:00

+Marianna Piekarska (od córki z rodziną)

Wtorek 17.04

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Henryk Danielewski (od rodziny Janasów i Turków)

7:00

+Józef Skinderowicz (od Bożeny z mamą i Dawidem)

8:00

+Adela i Franciszek Niechwiej (greg. 9)

18:00

+Antonina Łach w 2 r. śmierci (od męża, córki i syna)

Środa

18.04

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Władysław Korta w 10 r. śmierci (od żony z dziećmi)

7:00

+Adela i Franciszek Niechwiej (greg. 10)

8:00

+Andrzej, Julia, Edward i Tadeusz

18:00

+Józef Kulawik z okazji i urodzin i imienin (od żony z dziećmi) 

 


Czwartek 19.04

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Jacek Dziechciarczyk (od przyjaciół: Marii i Antoniego Dziedzic z Wadowic)

7:00

+Władysława Hejmej (od rodziny Małków z Nowego Sącza)

8:00

+Adela i Franciszek Niechwiej (greg. 11)

8:00

+Ks. Prałat Wojciech Bryja (od emerytowanych nauczycieli

z Zespołu Szkół w Libiążu)

18:00

+Krzysztof Kieres (od rodziny Smagłów i Pilarskich)

Piątek

20.04

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Teresa Bromboszcz (od rodziny Zająców)

6:30

O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Heleny

7:00

+Marek Pliszka (od kuzynki Elżbiety z mężem)

8:00

+Adela i Franciszek Niechwiej (greg. 12)

18:00

Intencja zbiorowa

Sobota

21.04

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Adela i Franciszek Niechwiej (greg. 13)

7:00

+Maria Jura (od Danuty i Andrzeja)

8:00

+Franciszek Niechwiej (od siostry Teofili z rodziną)

8:00

+Ks. Prałat Wojciech Bryja (od Jana Karaś z żoną)

18:00

+Grzegorz Zieliński w dniu urodzin (od rodziców i syna Kacpra)

Niedziela 22.04

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

6:30

+Maria Król (od córki z rodziną)

8:00

+Józef Gucwa (od rodziny Palka)

8:00

+Adela i Franciszek Niechwiej (greg. 14)

10:00

+Marek Kieres w 5 r. śmierci (od żony z dziećmi i wnukami) oraz + Krzysztof Kieres w 1 r. śmierci (od szwagierki Władysławy)

11:30

+Gabriel Jurek w 18 r. śmierci (od żony)

11:30

W intencji Aleksandry i Piotra w 20 rocznicę ślubu (od syna Krystiana)

13:00

W intencji parafian

17:00

+Kazimiera Sobczak, Zenon mąż (od córki i wnuczki

z rodziną)

20:00

+Krystyna Sawicka (od rodziny Lamchów z Pabianic)