Intencje mszy świętych

Niedziela 14.10

28 NIEDZIELA ZWYKŁA

06:30

+ Leszek Styś w 1r.ś. (od żony i córki Katarzyny).

08.00

+ Jerzy Błaszkiewicz (greg.14).

10.00

1.

+ Stanisław Latkowski w 4r.ś. (od żony z rodziną).

2.

+ Irena Dziadosz (greg.14).

11.30

1.

+ Stanisław Legutko w 6r.ś. (od żony i dzieci).

2.

O zdrowie i potrzebne łaski dla Oliwii w 6 rocznicę urodzin.

13:00

1.

W intencji parafian.

2

Msza św. dziękczynna za 35 lat małżeństwa Ilony i Jarosława Wyrwiaków z prośbą o Boże błogosławieństwo.

17:00

Dziękczynno – błagalna za Julię w 11 rocznicę urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej (od dziadków).

20:00

+ Jadwiga Jankowska w 2r.ś.

Poniedziałek 15.10

WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD JEZUSA, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA

6:30

Dziękczynna za otrzymane łaski i dalszą opiekę Matki Bożej dla Róży Świętej Teresy z Avila oraz za zmarłych z tej róży.

7:00

+ Jerzy Błaszkiewicz (greg.15).

08:00

1.

+ Antonii i Maria Krzyworączka ich córki Jadwigi i zmarłych z rodziny.

2.

+ Ks. Prałat Wojciech Bryja (od Mieszkańców bloku przy ul. Niepodległości 11).

18.00

1.

+ Henryk Krasula w 15r.ś.

2.

+ Irena Dziadosz (greg.15).

Wtorek 16.10

WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

6:30

1.

+ Jerzy Błaszkiewicz (greg.16).

2.

+ Ks. Prałat Wojciech Bryja (od lektorów: Rafała Barańskiego, Tomasza Jarczyka, Michała Kozikowskiego, Tomasz Łapuszka i Dominika Ozimkowskiego z rodzinami).

7:00

+ Cezary Buncler i zmarli z rodziny.

8:00

+ Jan Korbiel w rocznice śmierci.

18:00

1.

+ Czesława Latak (od Krystyny Perończyk i Kaszubów).

2.

+ Irena Dziadosz (greg.16).

Środa 17.10

WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA

6:30

+ Ignacy Gelos żona Franciszka, siostra Zofia, szwagier Zbigniew

7:00

+ Jerzy Błaszkiewicz (greg.17).

8:00

O błogosławieństwo Boże dla 2 letniej Polunii i opiekę Matki Bożej Różańcowej dla całej rodziny.

18:00

1.

+ Zdzisław Rejfur (od żony i córek).

2.

+ Irena Dziadosz (greg.17).

           

 

Czwartek 18.10

ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY

6:30

+ Jerzy Błaszkiewicz (greg.18).

7:00

W intencji Łukasza z okazji imienin.

8:00

+ Władysław Hejmej w 30r.ś. i żona Władysława (od siostry z Nowego Sącza).

14.30

Powiatowy Dzień Seniora.

18:00

1.

+ Jan Madej w 22r.ś. (od żony i dzieci).

2.

+ Irena Dziadosz (greg.18).

Piątek 19.10

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

1.

+ Antoni, Tomasz i Anna Ropacz.

2.

+ Irena Dziadosz (greg.19).

7:00

1.

+ Jerzy Błaszkiewicz (greg.19).

2.

+ Ks. Prałat Wojciech Bryja (od lektorów: Rafała Barańskiego, Tomasza Jarczyka, Michała Kozikowskiego, Tomasz Łapuszka i Dominika Ozimkowskiego z rodzinami).

8:00

+ Józef Jochymek (od żony).

18.00

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA.

Sobota 20.10

UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA KANTEGO, PREZPITERA

6:30

+ Jerzy Błaszkiewicz (greg.20).

7:00

+ Mieczysław Luzarowski (od Jadwigi i Wiesława Jaśko).

8:00

1.

+ Zofia i Łukasz Strycharczyk i zmarli z rodziny.

2.

+ Irena Dziadosz (greg.20).

15.00

70 rocznica PTT w Chrzanowie.

18.00

+ Maria Dziętło w 17r.ś. i zmarli z rodziny.

Niedziela 21.10

28 NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

1.

W intencji parafian.

2.

+ Irena Dziadosz (greg.21).

8:00

W intencji Katarzyny i Tomasza Burdyków w rocznicę ślubu, dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę dla nich i ich syna Mateusza.

10.00

1.

Dziękczynna w 25 lecie ślubu Marty i Piotra, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski.

2.

+ Władysława Bielewicz  w 4r.ś.,  Antoni Bielewicz w 33r.ś.

11.30

1.

+ Irena Malczyk i Ryszard Niemczyk (od żony i córki)

2.

W intencji Anny i Adama w 1 rocznicę ślubu.

13:00

+ Jerzy Błaszkiewicz (greg.21).

17:00

+ Zofia Wąsowicz (od siostry Wiesławy z rodziną Psiców).

20:00

+ Maria Taźbirek w rocznicę śmierci.