• Przeżywamy XVIII Dzień Papieski, naszą ofiarą do puszek przed kościołem wspieramy utalentowaną, ale pochodzącą z ubogich rodzin młodzież skupioną w fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za ofiary. Różaniec odprawimy dzisiaj po Mszy Św. wieczornej, a w dni powszednie o 17.15.
 • Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszego Odpustu Parafialnego oraz „Parafiady”. Dziękujemy księżom Wikariuszom, Siostrom, Asyście Górniczej, Służbie Kościelnej, Panu Organiście, Scholi, Katechetom, Dyrekcji i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 1 za pomoc w przeprowadzeniu biegu, Grupom Duszpasterskim, strażakom z OSP w Chrzanowie, Policji, Służbie Medycznej, Akcji Katolickiej, Osobom zajmującym się obsługą medialną, wszystkim grupom parafialnym i wolontariuszom, którzy brali udział w „Parafiadzie”, Sponsorom za nagrody, Paniom i Panom za pyszne ciasta, a Wam wszystkim za obecność i wspólną modlitwę.
 •  W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  - w poniedziałek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy o doktora Kościoła,
  - we wtorek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej,
  - w środę – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,
  - w czwartek – święto św. Łukasza – Ewangelisty, 
  - w sobotę – Uroczystość Św. Jana Kantego, kapłana, patrona Archidiecezji Krakowskiej.
 • We wtorek przypada 40 rocznica wyboru Św. Jana Pawła II. Różaniec o owoce kanonizacji św. Jana Pawła II, w intencji Benedykta XVI i papieża Franciszka odmówimy w ramach nabożeństwa różańcowego o godz. 17.15.
 • W środę 17 października nasz Dekanat został zaproszony na Mszę Św. o godz. 8.00 rano w Centrum Jana Pawła II w Krakowie. Zgłoszenia na wyjazd (nastąpi o 6.30) przyjmujemy w zakrystii do poniedziałku.
 • W czwartek o godz. 14.30 w naszym kościele z okazji Powiatowego Dnia Seniora odprawimy Mszę Św. na którą zapraszamy wszystkich Seniorów.
 • Również w czwartek o godz. 18.30 w naszym kościele w ramach Tygodnia kultury Chrześcijańskiej p. Anetta Szewczyk w prezentacji “Jak pięknie żyć” przybliży nam postać Heleny Kmieć, pochodzącej z Libiąża, a zamordowanej w 2017 r. w Boliwii.
 • W piątek – III Piątek miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w naszym dolnym kościele. Rozpoczniemy ją o godz. 15.00 – Koronką do Miłosierdzia Bożego, a zakończymy o 17.10.
 • Przy wejściu do kościoła wyłożone są kartki na wypominki jednorazowe. Można je zabrać, wypełnić i złożyć w kancelarii lub zakrystii. W zakrystii i kancelarii można również zgłosić wypominki roczne, które są czytane w czasie różańca w każdą niedzielę o 7.20 oraz o 9.10.
 • Akcja Katolicka rozprowadza przed kościołem październikowy numer „Parafialnika”. Zachęcamy do lektury.
 • Msze Św. w intencji śp. ks. Prałata Wojciecha w tym tygodniu odprawimy:
  - od Mieszkańców bloku przy ul. Niepodległości 11 – w poniedziałek 15 X o 8.00,
  - od lektorów: Rafała Barańskiego, Tomasza Jarczyka, Michała Kozikowskiego, Tomasza Łapuszka i Dominika Ozimkowskiego z rodzinami – we wtorek 16 X o 6.30 oraz piątek 19 X o. 7.00.
 • W tym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła: śp. Barbara Bilny. Obejmijmy ją oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych modlitwą: „Wieczne odpoczywanie…”