• W najbliższy wtorek swoje imieniny obchodzić będzie nasz Wikariusz – ks. Robert Bukała. Już dzisiaj życzymy ks. Robertowi obfitego Bożego błogosławieństwa, zdrowia i sił w posłudze duszpasterskiej. Niech Chrystus – Najwyższy Kapłan dodaje sił i mocy w prowadzeniu nas do Boga, a Królowa Różańca św. niech otacza Księdza płaszczem swojej opieki. Szczęść Boże.
 •  Katecheza dla dorosłych będzie w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w domu katechetycznym.
 • Pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych będzie w środę o 18.30 w kancelarii parafialnej.
 • W piątek – III Piątek miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w naszym dolnym kościele. Rozpoczniemy ją o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego, a zakończymy o 17.50.
 • Spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: 
  - grupa ks. Adama – klasy II Gimnazjum – w środę o godz. 17.00.
 • Nasz Dekanat został zaproszony do udziału we Mszy Św. w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie w niedzielę 22 kwietnia. Wyjazd nastąpi w przyszłą niedzielę o godz. 15.00, a powrót po godz. 20.00. Zapisy przyjmujemy w zakrystii po Mszach Św. Koszt przejazdu to 10 zł.  
 • Ksiądz Abp. Marek Jędraszewski zaprasza na kolejne dialogi, które odbędą się w najbliższy czwartek 19 kwietnia o godz. 20.15 w kolegiacie św. Anny w Krakowie. Temat dialogów to: „Powołanie, jak je rozeznać”. Pytania do Księdza Arcybiskupa zadajemy poprzez formularz na stronie: dialogi.pl
 • Siostry Służebniczki wraz z dziećmi z Domu Dziecka w Kościelcu składają serdeczne podziękowania wszystkim Ofiarodawcom za życzliwość i ofiarność. Ofiary na konto Domu Dziecka od naszych Parafian wyniosły 6 850 zł. Msza Św. w intencji wszystkich Ofiarodawców będzie odprawiona 18 kwietnia o 17.15 w Centrum Odnowy Duchowej u Księży Salwatorianów w Trzebini. Siostry zapewniają również o codziennej modlitwie za Ofiarodawców.
 • Tradycyjnie już Piesza Pielgrzymka z Bytomia do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach zwróciła się do nas o umożliwienie Pielgrzymom noclegu z 29 na 30 kwietnia. Proszę więc serdecznie o przyjęcie ich na jedną noc, szczególnie zaś tych parafian, którzy korzystają z podobnej gościny w czasie Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Noclegi należy zgłosić w zakrystii lub kancelarii.
 • Osoby wyjeżdżające się na pielgrzymkę w dniach 28 - 30 kwietnia 2018 r. informujemy, iż zbiórka odbędzie się w sobotę 28 kwietnia o godz. 5.00 rano przy naszym kościele. Jeśli ktoś nie wpłacił całej kwoty na wyjazd, to ks. Adam prosi, aby to uczynić w autokarze. Z racji tego, że wiele osób było jeszcze zainteresowanym pielgrzymowaniem prosimy o przygotowanie się, bo na jesień planujmy kolejny wyjazd w piękne tereny bieszczadzkie.
 • Akcja Katolicka rozprowadza przed kościołem kwietniowy numer „Parafialnika”. Zachęcamy do lektury.
 • Msze Św. w intencji śp. ks. Prałata Wojciecha będą w tym tygodniu odprawione:
  - od Emerytowanych Nauczycieli z Zespołu Szkół w Libiążu – w czwartek 19 IV o godz. 8.00,
  - od Jana Karaś z żoną – w sobotę 21 IV o godz. 8.00.
 • W tym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli: śp. Piotr Hinz, śp. Jan Urbaniak, śp. Edmund Pietras, śp. Krystyna Burzyńska oraz śp. Ryszard Tabaczuk. Obejmijmy ich oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych modlitwą: „Wieczne odpoczywanie…”