• Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 13.00 udzielimy sakramentu chrztu św.
 • W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  - w poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej,
  - we wtorek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika,
  - w środę – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Przypominamy, iż jest to Święto obowiązujące każdego wierzącego. Msze Św. w naszym kościele będą w porządku niedzielnym, a na każdej Mszy będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów,
  - w piątek – Święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej.
 • Jutro odprawimy kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy je o 17.30 nabożeństwem Maryjnym, a następie odmówimy 4 części różańca św. Zapraszamy na godz. 18.00 – mieszkańców oś. Północ (modlitwę poprowadzi Akcja Katolicka), o 18.30 – mieszkańców oś. Trzebińska (modlitwę poprowadzi Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ), na godz. 19.00 – mieszkańców oś. Niepodległości (modlitwę poprowadzą Róże Różańcowe), na 19.30 – mieszkańców oś. Kard. Wyszyńskiego i pozostałych mieszkańców naszej Parafii (modlitwę poprowadzi Wspólnota Neokatechumenatu). O godz. 20.00 będzie uroczysta koncelebrowana Msza Św., której przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi: o. Tomasz Mular - redemptorysta, następnie będzie procesja Maryjna wokół kościoła, na którą przynieśmy świece.
 • W czwartek, jak zawsze 16-go dnia miesiąca o godz. 17.00 odmówimy różaniec o owoce kanonizacji św. Jana Pawła II, w intencji Benedykta XVI i papieża Franciszka.
 • W piątek przypada III Piątek miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w naszym dolnym kościele. Rozpoczniemy ją o 15.00 – Koronką do Miłosierdzia Bożego, a zakończymy o 17.50.
 • W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 odprawimy Mszę Św. dziękczynną za posługę w naszej parafii ks. Roberta Bukały i ks. Przemysława Druszcza, którzy od 25 sierpnia podejmą posługę na nowych placówkach duszpasterskich. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do włączenia się do tej modlitwy i pożegnania Księży Roberta i Przemysława.
 • Również w przyszła niedzielę przed kościołem odbywać się będzie kwesta na pomoc dla 3-letniego Antosia Siemek z parafii w Chrzanowie – Kościelcu. Antoś choruje na głuchotę centralno – nerwową, a środki przeznaczone są na jego rehabilitację, zajęcia logopedyczne oraz zakup baterii do procesora w związku z noszeniem przez niego aparatu słuchowego.
 • Akcja Katolicka rozprowadza przed kościołem sierpniowy numer „Parafialnika”. Zachęcamy do lektury.
 • W tym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła: śp. Bożena Jędrzejczyk – Halemba. Obejmijmy ją oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych modlitwą: „Wieczne odpoczywanie…”