Intencje mszy świętych

Niedziela 24.02

7 NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

+ Ks. Prałat Wojciech Bryja (od rodziny Brodawskich).

8:00

+ Zygmunt Liszka (od żony z córkami).

10:00

1.

+ Franciszek Węglarz w 10r.ś., Henryk Gregorczyk (od Taty).

2.

+ Genowefa Lisowska (od syna z rodziną).

11:30

+ Dobiesław Nowak (od rodziny Stokłosów z Grzechyni).

13:00

W INTENCJI PARAFIAN.

17:00

+ Marian Dorynek (od brata Jerzego z rodziną).

20:00

+ Józefa Sojka (od sąsiadki Marty z córkami).

Poniedziałek 25.02

DZIEŃ POWSZEDNI

    6:30

1.

+ Irena Rusek (od narzeczonej wnuka – Karoliny z rodzicami).

2.

+ Genowefa Paluch.

7:00

1.

+ Henryk Gregorczyk (od Ryszarda Boguniowskiego z rodziną).

2.

Z prośbą o dalszą opiekę jako podziękowanie za otrzymane łaski dla Kazimierza Węgrzyn).

8:00

+ Ryszard Baster (od sąsiadów z klatki i od znajomych).

18:00

1.

+ Jan Kurowski (od sąsiadów z II klatki).

2.

+ Kazimierz Bochenek (od sąsiadów z klatki V).

Wtorek 26.02

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Edmund Pietras (od Alicji i Jana Dyrduł z rodziną).

7:00

+ Teresa Matoga (od sąsiadów z ul. Broniewskiego 15

8:00

+ Józefa Sojka (od siostry Marii).

18:00

+ Marian Mialczarczyk (od wnuka Rafała z żoną).

Środa 27.02

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Franciszek Edward Wójcik (od sąsiadów z klatki).

7:00

+ Kazimiera Bębenek w 3r.ś.enryk jjjjdhdAAAlllllllllllllllll

8:00

 

+ Krystyna Burzyńska (od sąsiadów z klatki ul. Trzebińskiej 17).

18:00

+ Ewa Gruszka (od rodziny Norysów).

         

 

Czwartek 28.02

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Janina Gonciarczyk (od kuzynki Ireny Kadzik z synem Wacławem).

7:00

1.

+ Anna i Jan Kural.

2.

Dziękczynna za 70 lat życia Weroniki i 72 lata życia Leszka, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.

 8:00

+ Waldemar Trębacz w 1r.ś. (od rodziny Bednarczyków z Dulowej).

18:00

+ Marian Dorynek (od rodziny Krzywieckich).

Piątek 01.03

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Marianna Gajdzińska (od brata Józka z rodziną).

7:00

+ Maria Korbiel w 42r.ś.

8:00

+ Grażyna Kostusik (od dzieci).

16:30

+ Maria Ciołczyk (od syna Czesława).

18:00

1.

WYNAGRADZAJĄCA NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA.

2.

O zdrowie dl Marii za przyczyną Pani Różańcowej.

Sobota 02.03

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Edmund Pietras (od rodziny Głowaczów).

7:00

1.

+ Helena Czekaj (od Zbigniewa Gałki z rodziną).

2.

+ Halina Stolarska w 30 dniu po śmierci.

8:00

WEDŁUG INTECJI NIEPOKALANEGO SERCA NMP.

18.00

+ Ewa Gruszka (od córki Barbary i zięcia Michała).

Niedziela 03.03

8 NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

+ Ewa Gruszka (od Krzysztofa i Beaty Gruszka z Kanady).

8:00

1.

W intencji braci i Sióstr Różańcowych i ich rodzin.

2.

+ Barbara i Jan Tąta (od córki z rodziną).

10:00

W INTENCJI PARAFIAN.

11:30

+ Maria Ciołczyk (od syna Wiesława z rodziną).

13:00

+ Maria Ropek (od Andrzeja Ropek z rodziną).

17:00

+ Marian Dorynek (od rodziny Piórków).

20:00

+ Józefa Sojka (od rodziny Szopów i Krzysztofa Dudy).