Intencje mszy świętych

Niedziela 19.05

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

6:30

+ Wanda Budek (od kuzynki Małgorzaty Bańdur z rodziną z Pilzna).

8:00

+ Jan Urbaniak  (od Edyty i Krzysztofa Bajdała).

10:00

1.

W INTENCJI PARAFIAN.

2.

+ Franciszek Woźniak w 8r.ś. i jego rodzice.

11:30

1.

Rezerwacja.

2.

+ Halina Burliga (od córki Anety z rodziną).

13:00

+ Piotr Knapik (greg.19).

17:00

+ Wacław Ster (od rodziny Ganobis).

20:00

+ Bronisław Gumuliński w r.ś. (od córki Marty z mężem).

Poniedziałek 20.05

PONIEDZIAŁEK DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

1.

+ Piotr Knapik (greg.20).

2.

O nawrócenie syna jego córki i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

7:00

1.

+ Ryszard Głownia (od Jolanty i Józefa Pikulskich).

2.

+ Maria Karnas w 1r.ś.

8:00

+ Jan Gołyźniak (od rodziny Ciupków z Regulic).

18:00

1.

+ Ewa Gruszka (od rodziny Popławskich).

2.

+ Wiktor Rachwał (od mamy Danuty Jasińskiej z mężem).

Wtorek 21.05

WTOREK DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Wanda Budek (od uczniów z Liceum).

7:00

+ Piotr Knapik (greg.21).

8:00

+ Dariusz Bergieł.

18:00

+ zmarli z rodzin: Karczów, Zientarów i Kowalskich.

Środa 22.05

ŚRODA DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Franciszka i Piotr Kuniccy.

7:00

+ Piotr Knapik (greg.22).

8:00

 

+ Julia, Andrzej, Edward, Tadeusz.

18:00

+ za zmarłych z rodzin Pyrów i Janickich.

         

 

Czwartek 23.05

CZWARTEK DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Zofia Dziuba (od rodziny Bulandów).

7:00

+ Jan Urbaniak (od Weroniki Cygan i rodzin Starościk i Konrackich)

 8:00

+ Elżbieta i Edward Chełstowscy, Janina Bulińska, Antonia Bilińska i zmarli z rodziny.

18:00

1.

+ Piotr Knapik (greg.23).

2.

+ Stanisław Włudyka (od Beaty i Pawła Cybura).

Piątek 24.05

WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH

6:30

+ Piotr Knapik (greg.24).

7:00

1.

+ Ryszard Baster (od Ewy i Wiesława Zawisza z Tarnowa).

2.

+ Elżbieta Żurek (od chrześnicy Doroty).

8:00

+ Jan i Julia Tąta (od wnuczki z rodziną).

18:00

MSZA ŚWIĘTA ZBIORWA.

Sobota 25.05

SOBOTA DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Marianna Gajdzińska (od sąsiadów z Mieszka I 4 klatka 6 i 7).

7:00

1.

+ Piotr Knapik (greg.25).

2.

+ Emilia Adamczyk w 1r.ś.

8:00

1.

+ Jan Woskowicz (od żony).

2.

+ Tomasz Seręga (od żony).

18.00

+ Marian Dorynek (od Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego).

Niedziela 26.05

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

6:30

+ Marianna Gajdzińska (od Czesławy Skawińskiej z rodziną z Nowego Targu).

8:00

+ Piotr Knapik (greg.26).

10:00

1.

+ Ewa Gruszka (od rodzin Rytów i Wądrzyków).

2.

+ Barbara i Jan Tąta (od córki z mężem).

11:30

1.

+ Maria i Jan Korbiel.

2.

10 rocznica ślubu Ewy i Rafała z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo.

13:00

1.

W INTENCJI PARAFIAN.

2.

W intencji Urszuli w 70 rocznicę urodzin, dziękczynna za łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże.

17:00

+ Maria Dziętło jej mama Jadwiga i teściowa Agnieszka.

20:00

+ Emilia Adamczyk (od Ireny i Sylwestra z synem Wiesławem).