Intencje mszy świętych

Niedziela 09.12

2 NIEDZIELA ADWENTU

06:30

+ Antoni i Władysława Krzak, Anna i Stanisław Śliwa.

08:00

+ Kazimierz Janusz w 6r.ś. (od żony).

          10:00

1.

+ Władysława i Antoni Krzak.

2.

+ Maria Sygnat (od córki z rodziną).

11:30

+ Jadwiga Sojka w 13r.ś. (od córki z rodziną).

13:00

W INTENCJI PARAFIAN.

17:00

+ Robert Frąk w 11r.ś.

20:00

+ Józefa Suska (greg.9).

Poniedziałek 10.12

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

1.

+ Marian Kurdziel (od sąsiadów z bloku ul. Niepodległości 8).

2.

+ Katarzyna Gwiżdż (od Grupy Osób Niepełnosprawnych).

7:00

1.

+ Renata Grzegorzek (od Janiny i Zdzisława Grzegorzek z Ujanowic).

2.

+ Józefa Kaczan (od siostry Apoloni z rodziną).

08:00

+ Józefa Suska (greg.10).

18:00

Dziękczynna w rocznicę urodzin Kingi Lewandowskiej, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.

Wtorek 11.12

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Marian Kurdziel (od szwagierki Alicji z rodziną).

7:00

+ Danuta Korolska (od sąsiadów).

8:00

+ Czesława Głowacz w 1r.ś. (od córki Zofii z rodziną).

18:00

+ Józefa Suska (greg.11).

Środa 12.12

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Marian Kurdziel (od koleżanek córki Moniki).

7:00

+ Danuta Kowalska (od sąsiadów).enryk jjjjdhdAAAlllllllllllllllll

8:00

+ Józefa Suska (greg.12).

       18:00

1.

+ Paweł Kaniewski w 4r.ś.

2.

W 18 rocznicę urodzin Krzysztofa, dziękczynna z prośbą o światło Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej Różańcowej naszej patronki.

         

 

Czwartek 13.12

WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI, DZIEWICY I MĘCZENNICY

6:30

1.

+ Renata Grzegorzek (od wnuka Adriana z rodziną).

2.

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Aleksandra.

7:10

+ Józefa Suska (greg.13).

8:00

+ Dobiesław Nowak (od Danuty i Edwarda Osika z rodziną).

      18:00

 

+ Zenon Sobczak (od córki, wnuczki z mężem i wnucząt).

Piątek 14.12

WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA

6:30

1.

+ Renata Grzegorzek (od bratowej Józefy Kurczab z Bochni).

2.

+ Anna Trębacz (od męża Jana).

7:00

+ Marian Kurdziel (od rodziny Ordów).

8:00

+ Józefa Suska (greg.14).

     18:00

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA.

Sobota 15.12

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Danuta Kowalska (od pracowników sklepu 15 – 88).

7:00

+ Józefa Suska (greg.15).

8:00

+ Henryk Staroń (od siostry Danuty z rodziną).

18.00

+ Emilia i Florian Wojtusiak (od córki z wnukami).

Niedziela 16.12

3 NIEDZIELA ADWENTU

6:30

W INTENCJI PARAFIAN.

8:00

1.

+ Stefania i Aleksander Wiechowscy.

2.

+ Józefa Suska (greg.16).

10:00

+ Jan Ślusarczyk w 23r.ś.

11:30

+ Janina Szczepańska w 7r.ś. (od męża, córki, synów z rodzinami).

13:00

+ Anastazja Kiełb w 18r.ś.

17:00

+ Józef Kulawik w 3r.ś. (od żony z dziecmi).

20:00

+ Katarzyna Frąk i zmarli z rodzin Frąków i Kawalców.