• Przeżywamy dzisiaj Dzień Papieski, naszą modlitwą i ofiarą do puszek przed kościołem wspieramy będziemy utalentowaną młodzież pochodzącą z ubogich rodzin, skupioną w Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Na Mszy Św. o godz. 13.00 udzielimy sakramentu chrztu św.
 • Dzisiaj odprawimy kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy je o godz. 17.40 nabożeństwem Maryjnym, a następnie odmówimy 4 części różańca. Zapraszamy na godz. 18.00 – mieszkańców oś. Północ (modlitwę poprowadzą dzieci), o 18.30 – mieszkańców oś. Trzebińska (modlitwę poprowadzą Róże Różańcowe), na godz. 19.00 - mieszkańców oś. Niepodległości (modlitwę poprowadzi Akcja Katolicka), na 19.30 – mieszkańców oś. Kard. Wyszyńskiego i pozostałych mieszkańców naszej Parafii (modlitwę poprowadzi Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ). O godz. 20.00 będzie uroczysta koncelebrowana Msza Św. z kazaniem, które wygłosi ks. kan. Robert Skwarczyński, a następnie będzie procesja Maryjna wokół kościoła, na którą przynieśmy świece.
 • Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszego Odpustu Parafialnego oraz „Parafiady”. Dziękujemy księżom Wikariuszom, Siostrze Annie, Asyście Górniczej, Służbie Kościelnej, Paniom troszczącym się o czystość w kościele, Panu Organiście, Scholi, Katechetom, Dyrekcji i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 1 za pomoc w przeprowadzeniu biegu, Grupom Duszpasterskim, strażakom z OSP w Chrzanowie, Policji, Służbie Medycznej, Akcji Katolickiej, Osobom zajmującym się obsługą medialną, wszystkim grupom parafialnym i wolontariuszom, którzy brali udział w „Parafiadzie”, Sponsorom za nagrody, Paniom i Panom za pyszne ciasta, a Wam wszystkim za obecność i wspólną modlitwę.  
 • W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  - w poniedziałek – święto Rocznicy Poświęcenia naszego kościoła (odbyła się 14 X 2000 roku),
  - we wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła,
  - w środę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej,
  - w czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika, 
  - w piątek – święto św. Łukasza, Ewangelisty.
 • Przypominamy, iż nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie o 17.15, a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 • W środę przypada 41 rocznica wyboru Św. Jana Pawła II, w ramach nabożeństwa różańcowego, jak zawsze 16-go dnia miesiąca odmówimy różaniec o owoce kanonizacji św. Jana Pawła II, w intencji Benedykta XVI i papieża Franciszka.
 • W piątek przypada III Piątek miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w naszym dolnym kościele. Rozpoczniemy ją o 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego, a zakończymy przed różańcem – o 17.10. Po Mszy Św. o 18.00 uczcimy relikwie św. Siostry Faustyny.
 • Msza Św. w intencji uczestników Pielgrzymki Rodzin do kalwarii i ich rodzin odprawiona będzie 16 X o godz. 8.00.
 • Msza Św. w intencji uczestników majowej pielgrzymki do Częstochowy i okolic, będzie 20 X o godz. 8.00.
 • Zbliża się miesiąc listopad, czas, kiedy szczególnie pamiętamy i tych, którzy odeszli już do Pana. Przy wejściu do kościoła wyłożone są kartki na wypominki jednorazowe. Można je zabrać, wypełnić i złożyć w kancelarii lub zakrystii. W zakrystii i kancelarii można również zgłosić wypominki roczne, które są czytane w czasie różańca w każdą niedzielę o 7.20 oraz o 9.10.
 • W tym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszły: śp. Maria Moskała, śp. Teodozja Sojda, śp. Czesława Widor oraz śp. Elżbieta Brańka. Obejmijmy je oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych modlitwą: „Wieczne odpoczywanie…”